Çocuğum Nerede Diye Endişe Etmeyin!

Anlık, Günlük, Haftalık ve Aylık Konum Takibi

Xee-Kids App ile çocuğunuzun anlık konum takibini yapabilir ve geçmiş (günlük-haftalık-aylık)konumlarını izleyebilirsiniz.

Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati, GPS uydu ağı teknolojisini kullanır. Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati aktif edildikten kısa bir süre sonra GPS takip sistemi çocuğunuzun haraketlerini izlemeye başlar. Saatin tanımlı olduğu cep telefonunda bulunan Xee-Kids APP üzerinden çocuğunuzun; anlık ve geçmiş (günlük-haftalık-aylık olarak) konum takibini yapabilirsiniz.

Elektronik (Çit)Güvenlik Alanı

Mobil telefon uygulaması aracılığı ile (Xee-Kids Apk)çocuğunuz için istediğiniz mekanda (Park, Okul, Ev...) güvenli bir alan (Elektronik Çit) oluşturabilirsiniz. Çocuğunuz oluşturmuş olduğunuz güvenli alanı terk ettiği zaman, Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati tarafından uygulama üzerinden telefonunuza bildirim gönderilir.

Xee-Kids APP üzerinden Sesli Mesajlaşma Özelliği

Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati'nin üzerinde bulunan yerli ARGE ürünü olan Xee-kids APP ile ebeveyn, çocuk arasında sesli sohbet imkanı sağlar. HD kalitesinde ses kayıtları ile saat ve mobil uygulama üzerinden karşılıklı olarak istediğiniz zaman kolayca sesli mesaj kaydederek gönderebilirsiniz.

Çocuğunuz Alarmlar ile Önemli Anları Kaçırmasın

Xee-Kids APP üzerinde yerleşik olarak gelen alarmlar veya sizin özel olarak oluşturduğunuz uyarıcılar ile belirlediğiniz gün ve saate göre Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati’de uyarılar ve alarmlar oluşturur. Böylelikle çocuğunuz sizin belirlemiş olduğunuz önemli uyarıları kaçırmamış olur.

Çocuğunuzun Sağlığı
Xee-Kids APP ile
Sürekli Takip Altında

Nabız Ölçümü(bpM), Vücut Sıcaklığı Ölçümü(Ateş Ölçer), Kan Oksijen (SpO₂) Seviyesi Ölçümü

Ebeveynler Xee-Kids APP üzerinden çocuklarının günlük/haftalık/aylık adım sayısını, nabız takibini, kan oksijen doygunluk seviyesi değerlerini ve vücut sıcaklığını izleyebilirler. Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati'nin her saat başı gönderdiği verilerle sağlık verilerinin takibini yapabilirler.

Xee-Kids APP Üzerinden Görüntülü Görüşme Desteği

Çocuklarınız ile yüz yüze sohbet eder gibi görüşmek...

Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati'nin desteklediği 4G teknolojisi sayesinde çocuğunuzu istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde Xee-Kids APP üzerinden görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Uygulama üzerinden "Görüntülü Arama" işlevini açtığınızda, tıpkı yüz yüze görüşüyormuşsunuz gibi çocuklarınız ile sohbet edebilirsiniz.