Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati

Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati, Parlak 1.41 inç AMOLED ekrana ve 320*360 piksel çözünürlüğe sahiptir. Kendine özgü yerli tasarımı ile daha ince, hafif ve dayanıklı yapıdadır. Üzerindeki ekran çizilmelere karşı Corning Gorilla Glass 4 ile donatılmıştır. Sağladığı yüksek performans; 512 MB DDR3 RAM ve 4 GB ROM ile birleşen güçlü Arm Cortex-A53 işlemci (MT6739) tarafından sağlanmaktadır.

Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati, gelişmiş özelliklere sahip teknolojik sensörler ile donatılmıştır. Bunlar; Kalp atış ölçümü sensörü, Vücut sıcaklığı ölçümü sensörü, Kan oksijen seviyesi ölçümü sensörü gibi başlıca sensörlerden oluşmaktadır. Saat üzerinden gelen anlık verilere göre Xee-Kids Mobil Uygulama üzerinden, Adım sayısı, Nabız takibi, Kan oksijen değerleri, Vücut sıcaklığı takibi anlık ve geçmişe yönelik konum takibi yapılabilmektedir. Yine Xee-Kids Mobil Uygulama üzerinden güvenli alan belirleme, telefon görüşmesi, görüntülü görüşme, sesli mesajlaşma, rehbere kişi tanımlamaları ve sınırlamaları yapılabilmektedir. Bunun için App Store veya Google Play'den Xee-Kids uygulamasını yüklemeniz yeterli olacaktır.

Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati, 2G, 3G ve 4G'nin yanı sıra çift bantlı 2,4 GHz / 4.2 GHz Wi-Fi dahil olmak üzere neredeyse tüm olası bantları desteklemektedir. Sahip olduğunuz SIM kartı takın ve çocuklarınızla en güvenilir bağlantıyı elde ederek çocuklarınızı takipte kalın.

Genel Özellikler

 

Kalp Atış Hızı Takibi

Gerçek zamanlı
kalp atış hızı monitörü.

Çocuğunuzun günlük, haftalık ve aylık kalp atış hızı eğrisini görebilir, fiziksel ve zihinsel sağlığını koruyabilmek için gerçek zamanlı kalp atış hızını izleyebilirsiniz.

Akıllı kalp atış hızı algoritması ile birleştirilmiş yüksek seviyeli optik sensörler kullanarak, ister istirahat kalp atış hızı, ister egzersiz kalp atış hızı gibi farklı durumlara ait verileri doğru bir şekilde görebilir ve değerlendirebilirsiniz.

Vücut Isısı Takibi
(Ateş Ölçer)

Bilekten Vücut Isısı İzleme Sensörü

60sn de Kolay Ölçüm


Yüksek hassasiyetli termal sıcaklık sensörü, kullanıcının vücut yüzeyinin sıcaklığını doğru bir şekilde ölçmek için yapay zeka algoritmaları ile donatılmıştır. Vücut ısısı her zaman, her yerde ölçülebilir ve veriler Xee-Kids Uygulaması ile senkronize edilebilir.

Kan Oksijen Seviyesi Takibi(SpO₂)

Kan oksijen seviyesi izleme, çocuğunuzun sağlık risklerinin zamanında tespiti için size büyük kolaylık sağlayacaktır. Xee-Kids özel bir SpO2 IR sensörü kullanarak kullanıcının SpO2 değerini izleyen bir işleve sahiptir. Testi yapmak için menüden işlevi seçmeniz yeterlidir; test otomatik olarak başlar. Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati çocuğunuzun kanındaki okjisen seviyesi miktarını saatlik tahmini olarak ölçer ve Xee-Kids APP'ye gönderir. Xee-Kids APP kan oksijen doygunluk seviyesi değerlerini(SpO₂) günlük, haftalık ve aylık izlemenize olanak sağlar.

SpO₂ Nedir?

SpO₂, kanınızın ne kadar oksijen taşıdığının bir göstergesidir. Normal bir SPO2 seviyesi, %90 ile %100 arasındadır.

Uzun süreli düşük SPO2, uzun vadeli olumsuz sağlık etkilerine sahiptir. Bu nedenle bu ölçümleri sürekli olarak izlemek ve analiz etmek çok önemlidir.

Sesli Mesajlaşma Özelliği

Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati, ebeveyn ile çocuk arasında sesli sohbet imkanı sağlar. Yüksek kaliteli HD ses kayıtları ile Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati ve mobil uygulama üzerinden birbirinize istediğiniz zaman kolayca sesli mesaj kaydederek gönderebilirsiniz.
Xee-Kids APP üzerinden aile üyeleri, uygulamada tanımlanan saatler ile karşılıklı sesli mesaj iletimi yapabilirler.

Konum Takibi ve
Elektronik Güvenlik Alanı

Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati, çocuğunuzun konumunu görebilmenize ve geçmişe yönelik izlediği tüm rotayı anlık, günlük ve haftalık olarak Xee-Kids APP üzerinden takip edebilmenize olanak sağlar.

APP üzerinden çocuğunuz için belirlediğiniz bir mekanı (okul, oyun parkı vb.) güvenli alan olarak tanımlayabilirsiniz. Çocuğunuz önceden tanımlamış olduğunuz güvenli alanı terk ederse Xee-Kids size APP üzerinden anlık bir uyarı gönderir.

4G Teknolojisi alt yapısı ile
Kesintisiz Görüntülü Görüşme Özelliği

HD Kamera desteği ile fotoğraf çekimi, video kaydı ve görüntülü arama

Akıllı Çocuk Saati, çocuklar için en iyi cep telefonu alternatifidir. İki yönlü görüntülü arama özelliğine sahip 4G teknolojisini destekleyen Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati ile çocuğunuzla her zaman her yerde yüz yüze görüntülü konuşabilir; görüntülü ve sesli sohbet etkileşimlerinde bulunabilirsiniz.

Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati, yüksek çözünürlükte görüntülü görüşme desteği sağlamak için yükseltilmiş ve özelleştirilmiş dahili bir HD kameraya sahiptir. Çocuklarınız önemli ve güzel anlarını kayıt altına almak için selfie çekimler yapabilir, fotoğraf çekimine olan meraklarını giderebilirler.

IP67 Suya ve Toza Karşı Dayanım

Xee-kids Akıllı Çocuk Saati, uluslararası IP67 dayanımına sahiptir. Çoklu su ve toz yalıtım teknolojisi sayesinde, el yıkamalarında maruz kalacağı su ve yağmur suyu damlacıklarına karşı dayanıklı olarak üretilmiştir.

Yüzme havuzu, sığ olan göl, nehir, dereler ve duş vb. gibi yerlerde kullanım için uygun değildir.

NOT: Xee-Kids Akıllı Çocuk Saatinin, deniz suyu, asidik ve alkali çözeltiler, kimyasal reaktif ve diğer aşındırıcı sıvılara karşı sıvı geçirmeme özelliği ve dayanımı yoktur.

 

4G Teknolojisi İçin
Ağ Desteği

Dördüncü nesil olan 4G Teknolojisi önceki nesillerine göre sinyal ve bağlantı olarak daha güçlü ve daha kararlıdır. Yüksek veri hızı, geniş kapsama alanı ile kesintisiz arama ve videolu görüşme imkanı sunar.

Xee-Kids Akıllı Çocuk Saatini, yurt dışında 5 ağ modelini ve 22 küresel bandı destekleyen ülkelerde güvenle kullanabilirsiniz.. 4G teknoloji ile daha hızlı veri iletiminin, daha düşük güç tüketiminin ve daha güvenilir bağlantının keyfini çıkarın.

Yüksek Kapasite Batarya

570mAh lityum polimer batarya.
Düşük enerji tüketimi ve manyetik şarj kablosu.

570 mAh lityum polimer bataryanın, tam şarj olduğu zaman aktif kullanım durumuna göre ortalama 14-20 saat, bekleme süresinde ise ortalama 20 saat kullanım süresi bulunmaktadır.

Manyetik şarj kablosu, kompakt ve hafif tasarımı ile cihazınız için mükemmel bir şarj deneyimi sunar. Araç adaptörleri, taşınabilir şarj cihazları ve dizüstü bilgisayarlar ile kullanıma uygundur.

Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati üzerinde yerleşik olarak bulunan voltaj regülatörü; saatinizi güç kaynağına bağladığınızda aşırı akımdan zarar görmesini önler ve şarj sırasında oluşabilecek hasarlardan korur.

Üç Farklı Renk Seçeneğenden,
Kendi Stili Seç!

Erkek ve kız çocuklarının severek kullanabileceği; Siyah, Mavi ve Pembe olmak üzere üç farklı renk seçeneği...